Пошиття брендового одягу

Пошиття копій одягу знаменитих брендів - забаганка чи необхідність?

Як велика різноманітність одягу, який пропонують нам сучасні магазини! Можна вибирати на будь-який смак та гаманець. Створити яскравий модний образ, здається, простіше.

Кожен сезон колекції оновлюються, на прилавках ми бачимо останні тенденції світової моди. Вирушаючи в магазин, можна бути впевненим, що без покупки не підеш. Адже як встояти, якщо спідничку, кофтинку, шикарну вечірню сукню чи пальто так і проситься приміряти її! Здавалося б – вибирай що душа забажає! А якщо хочеться чогось ексклюзивного?

Якщо бажання мати розкішну річ є, а коштів на його виконання в обріз? Так, ми говоримо саме про високу моду, яка часто хвилює розуми слабкої, та й сильної статі.

Творіння будинків високої моди, pret-a-porte, перші лінії. дозволити собі це! Адже одяг від знаменитих дизайнерів більше ніж одяг. Це гармонія кольору, крою, стилю і, звичайно, останні модні віяння. Це витвори мистецтва, які часто стають навіть предметом колекціонування. Кожен дизайнер відрізняє його власні, неповторні риси.

Так, напевно, можна дізнатися серед тисяч суконь сукню від Vivienne Westwood, які настільки оригінальні, що в такій сукні Ви гарантовано приковуватимете погляди оточуючих.

А хіба можна з чимось переплутати костюм від Prada, який, навпаки, завжди відрізняє чіткість ліній, строгість фасону та відмову від зайвої кількості деталей. Що й казати, висока мода є взірцем у мистецтві пошиття одягу. Елітний одяг, який стоїть відповідно.

Дизайнерське ательє – OLGA SIVOKON’

Каталог моделей

пропонує послуги з індивідуального пошиття одягу будь-якої складності. Розробка ескізів з урахуванням індивідуальних особливостей фігури, підбір тканин, фурнітури, ремонт одягу. Виготовлення уніформи та корпоративного одягу.

Україна, м.Київ

м. Дружба Народів, вул. Академика Філатова 10А, КВ 1

Ми працюємо:

Пн-Пт: з 9-30 до 19-00

Сб: за домовленістю  Нд: Вихідний

+38(097)317 63 84 (Viber, WhatsApp, Телеграм)

+38(050)840 80 12

Sivokon.Olga@gmail.com