Пошиття вечірніх суконь

пошиття вечірніх суконь київ

 

Крім того, наше ательє пропонує пошиття дизайнерського одягу. Ви можете замовити собі ексклюзивну вечірню сукню, яку майстер виготовить спеціально для Вас.

 

пошиття ошатних суконь

Пошиття вечірніх суконь Київ ціни

Багато жінок лякає думка про пошиття вечірньої сукні в ательє Київ, оскільки існує міф про те, що індивідуальне пошиття вечірньої сукні в Києві – це недозволено дороге задоволення. Коли Ви звернетеся до нашого ательє, ми розвінчуємо цей міф. Вечірня сукня сукні різниця. Можна, звичайно, пошити шикарну корсетну сукню, над якою майстер працюватиме два-три тижні, і така вечірня сукня, дійсно, коштуватиме дорого. Але наш майстер-дизайнер може запропонувати Вам і економічніші варіанти вечірньої чи коктейльної сукні. Можна пошити вечірню сукню в підлогу нескладного дизайну, і така сукня коштуватиме недорого. Можна пошити вечірню сукню міні, і це також буде економічний варіант.

 

Як зробити замовлення на пошиття вечірніх суконь в ательє Olga Sivokon'?

Щоб замовити пошиття вечірньої сукні в нашому ательє, зателефонуйте за номерами 050 840-80-12, 097 317-63-84, і наш майстер проконсультує Вас з приводу пошиття вечірньої сукні. Можете надіслати фотографію, що сподобалася, і розповісти, що Ви хочете. Дизайнер скаже Вам заздалегідь вартість пошиття та які будуть витрати на тканину. Пошиття вечірньої сукні в ательє Ольги Сивоконь - це комфортно, захоплююче, принесе Вам масу задоволення. Взаємодія з майстром високого класу дозволить пошити свою найкращу вечірню сукню, в якій Ви будете чудові!

 

Ціни на пошиття вечірньої сукні в ательє Olga Sivokon'

пошиття випускних суконьНа пошиття вечірньої сукні ціна у нашому ательє доступна для кожної жінки, яка бажає придбати вечірню сукню. Якщо Ви стиснуті в засобах, дизайнер одягу підбере для Вас такий фасон сукні, яке, не дивлячись на економічність пошиття, виглядатиме ефектно. Як би там не було, ми ліберальні у своїх цінах, і намагаємось зробити пошиття вечірніх суконь доступним усім жінкам.

На пошиття коктейльної сукні та пошиття вечірньої сукні ціна в нашому ательє становить від 900 грн., на пошиття вечірньої сукні на підлогу - від 1600 грн. Сукня з корсетом буде дорожчою, так як виготовлення корсету - досить турдоємний процес. Щоб дізнатися ціну на пошиття вечірньої сукні або на пошиття коктейльної сукні, дзвоніть або пишіть; надсилайте фото бажаного плаття, і ми вкажемо вартість його пошиття.

 

Якщо ж Ви збираєтеся на вечірній захід зі своїм чоловіком, у нашому ательє можна замовити і пошиття чоловічого костюма. Якщо Вам необхідно підігнати вечірню сукню за розміром або відремонтувати її, також звертайтесь до нас.

Дизайнерське ательє – OLGA SIVOKON’

Каталог моделей

пропонує послуги з індивідуального пошиття одягу будь-якої складності. Розробка ескізів з урахуванням індивідуальних особливостей фігури, підбір тканин, фурнітури, ремонт одягу. Виготовлення уніформи та корпоративного одягу.

Україна, м.Київ

м. Дружба Народів, вул. Академика Філатова 10А, КВ 1

Ми працюємо:

Пн-Пт: з 9-30 до 19-00

Сб: за домовленістю  Нд: Вихідний

+38(097)317 63 84 (Viber, WhatsApp, Телеграм)

+38(050)840 80 12

Sivokon.Olga@gmail.com