Пошиття чоловічих костюмів

Один з основних напрямків роботи нашого ательє – пошиття чоловічіх костюмів. Наш дизайнер одягу Ольга Сивоконь та команда професіоналів приймуть замовлення на пошиття чоловічого костюма будь-якої складності. Ми володіємо передовими технологіями пошиття чоловічих костюмів.

Ательє Olga Sivokon' приймає замовлення не лише на пошиття чоловічого костюма традиційним клейовим методом, а й на пошиття чоловічих костюмів ручної роботи. Ця технологія пошиття костюмів передбачає виконання всіх швів вручну без використання швейної машини. Що дає? За дві-три шкарпетки такий костюм набуває форми Вашого тіла. Такий костюм довго служить і в ньому не страшно потрапити під дощ, бо навіть сильний дощ не зіпсує його.

 

Пошиття чоловічих костюмів Київ, цінова політика

На сьогоднішній день існує багато ательє, які виконують пошиття чоловічих костюмів Київ. Проте слід враховувати, що у хороших ательє ціни на пошиття чоловічих костюмів Київ досить високі. Ви могли в цьому переконатися, коли продзвонювали ательє з пошиття чоловічих костюмів у Києві. В Ательє Olga Sivokon' ми постаралися зробити вартість пошиття чоловічого костюма доступною. У нашому ательє ціни на пошиття чоловічих костюмів Київ на кілька порядків нижчі, ніж у багатьох ательє Києва. При цьому якість відмінна, оскільки побудовою конструкції костюма займається фахівець високого класу, дизайнер одягу. За роки нашої роботи ми постаралися вивести ідеальне співвідношення ціна – якість пошиття чоловічих костюмів Київ. Ви отримуєте ідеально виконаний костюм за найприйнятнішу ціну. Така політика дозволила нам здобути довіру киян, багато з яких стали нашими постійниками та замовляють пошиття чоловічих костюмів Київ лише в ательє Olga Sivokon'.

 

Підказки: як вибрати правильне ательє для пошиття чоловічого костюма у Києві?

Вибираючи ательє для пошиття чоловічого костюма, слід уточнити, хто складатиме лекала та кроїти костюм. Адже при пошитті костюмів найголовніше зробити точний крій, щоб посадка була ідеальною. Тому вибирайте найкращого майстра. А найкращими фахівцями в галузі крою завжди були і залишаються дипломовані та досвідчені дизайнери одягу. Такий майстер високого класу здійснює пошиття чоловічих костюмів в Olga Sivokon'. Телефонуйте, і Ви отримаєте безкоштовну консультацію від самого майстра з усіх питань щодо пошиття чоловічого костюма у Києві.

Вибрати тип чоловічого костюма Вам допоможе наша стаття " Про костюми". Якщо Ви бажаєте пошити тільки піджак, читайте нашу статтю про пошиття піджака, пошиття піджака. пошити штани - статтю про пошиття штанів, якщо Вам необхідна сорочка - статтю про пошиття сорочок.

Ми завжди будемо раді допомогти Вам. Наші замовники радять нас своїм друзям!

 

Дизайнерське ательє – OLGA SIVOKON’

Каталог моделей

пропонує послуги з індивідуального пошиття одягу будь-якої складності. Розробка ескізів з урахуванням індивідуальних особливостей фігури, підбір тканин, фурнітури, ремонт одягу. Виготовлення уніформи та корпоративного одягу.

Україна, м.Київ

м. Дружба Народів, вул. Академика Філатова 10А, КВ 1

Ми працюємо:

Пн-Пт: з 9-30 до 19-00

Сб: за домовленістю  Нд: Вихідний

+38(097)317 63 84 (Viber, WhatsApp, Телеграм)

+38(050)840 80 12

Sivokon.Olga@gmail.com