Пошиття спідниці

Пошиття спідниці у Києві

Пошив юбки в КиевеЩоб зробити замовлення на пошиття спідниці в ательє, пропонуємо заздалегідь прочитати цю статтю, яка ознайомить Вас із нинішніми модними тенденціями та підкаже, як правильно підібрати фасон для пошиття спідниці. Ательє Olga Sivokon' приймає замовлення на пошиття спідниці будь-якого фасону та рівня складності, так як у нашому ательє пошиття одягу здійснюється найбільш передовими технологіями та на найвищому рівні. При цьому ціни на пошиття одягу в ательє Olga Sivokon' є одними з найдоступніших у сфері пошиття одягу в ательє Києва.

Модні тенденції сезону  – пошиття спідниціПошив юбки в Киеве

Якщо Вам потрібна спідниця на всі випадки життя - і на роботу, і на зустріч, і в театр - звичайно, найкраще замовити пошиття спідниці олівця. Такі спідниці чорного кольору, фасоном наближені до суворої класики, продовжують залишатися в тренді. Замовляйте пошиття прямої спідниці (олівець), прикрашеної защипами, або з високим поясом-корсетом.

Щодо довжини спідниці, то модними залишаються і спідниці міні, і пошиття спідниці в підлогу, проте перевагу дизайнери одягу віддають у нинішньому сезоні пошиття спідниці середньої довжини.

Все більш актуальними стають спідниці в клітинку: традиційна шотландська клітинка на червоному тлі та клітинка у чорно-білих тонах. Замовивши пошиття спідниці в клітку з вовняної тканини, у Вас буде модна і практична річ, яка добре поєднується з кожушком, романтичною блузкою або в'язаним светром.

Слід зробити особливий акцент на такому екзотичному варіанті пошиття спідниць як пошиття спідниці зі вставками із пір'я. Причому акцент робиться на довгому «розпатланому» ворсі хутра, з якого виконується пошиття спідниці. Також пропонується пошиття спідниць із щільної тканини з декоруванням бахромою по краю подола, іноді кілька ярусів.

Пошив юбки в КиевеШовкові спідниці зі штучного хутра з плісе. Для тих, хто віддає перевагу екстравагантності, можна порадити пошиття спідниць у два або в три шари.

Причому ця багатошаровість виконується за допомогою асиметричних ліній. Дизайнери одягу провідних брендів стверджують, що кожна модниця зобов'язана мати хоча б одну шкіряну спідницю, адже такі спідниці зараз особливо популярні.

 

Пошиття спідниці у дизайнера одягу в авторському ательєПошив юбки в Киеве

При виборі фасону для пошиття спідниці, безперечно, важливо враховувати модні тенденції, щоб спідниця виглядала актуально, проте не менш важливо взяти до уваги поради дизайнера одягу, який як майстер-стиліст, підкаже, яка спідниця Вам піде більше, чи варто замовляти пошив спідниці. Усіма улюблена спідниця у підлогу теж йде далеко не всім дівчатам.
Дівчатам невисокого зросту більше підійде пошиття прямої спідниці середньої довжини, ніж пошиття спідниці на підлогу. У будь-якому випадку кожна модель спідниці розробляється дизайнером одягу індивідуально, з урахуванням особливостей Вашої фігури та Ваших побажань. Завжди слід пам'ятати, що хорошу річ, якщо вона якимось чином зіпсувалась чи не за розміром, можна відремонтувати/підігнати, і улюблена спідниця ще довго прослужить (читайте статтю про ремонт одягу).
Ательє Olga Sivokon' виконує пошиття спідниць не тільки в індивідуальному порядку.
Ми здійснюємо масове пошиття спідниць дрібними та великими партіями.

Пошив юбки в Киеве

 Де краще замовляти пошиття спідниці Київ? Звичайно, пошиття спідниці можна замовити у будь-якому ательє Києва. Проте існує у цьому питанні багато нюансів. При виборі ательє для пошиття спідниці слід виходити, що для вас важливіше - економічність пошиття або якість виконання. Чому ми загострюємо на цьому увагу?

Щоб допомогти вам уникнути розчарування. У звичайному ательє можна замовити пошиття спідниці, якщо Ви впевнені, що обрана модель Вам ідеально підходить і якщо немає сумніву, що це ательє виконує якісне пошиття одягу. Інакше ефективнішим є звернення до дизайнерського ательє з пошиття одягу.

Адже майстер-дизайнер завжди підкаже, який фасон спідниці Вам більше йде. Чи варто замовляти, наприклад, пошиття спідниці сонце, чи підійде Вам спідниця в підлогу і т.д.

Та й якість пошиття в авторських ательє набагато вища, ніж у звичайних ательє Києва. Тому даємо цінну підказку: якщо не потрібно жорстко економити, краще замовити пошиття спідниці Київ у хорошому перевіреному ательє, де пошиття одягу виконується під керівництвом дизайнера одягу.

Телефонуйте, і ми безкоштовно проконсультуємо Вас у питанні пошиття спідниць.

Дизайнерське ательє – OLGA SIVOKON’

Каталог моделей

пропонує послуги з індивідуального пошиття одягу будь-якої складності. Розробка ескізів з урахуванням індивідуальних особливостей фігури, підбір тканин, фурнітури, ремонт одягу. Виготовлення уніформи та корпоративного одягу.

Україна, м.Київ

м. Дружба Народів, вул. Академика Філатова 10А, КВ 1

Ми працюємо:

Пн-Пт: з 9-30 до 19-00

Сб: за домовленістю  Нд: Вихідний

+38(097)317 63 84 (Viber, WhatsApp, Телеграм)

+38(050)840 80 12

Sivokon.Olga@gmail.com