Пошиття весільних суконь

Пошиття весільних суконь в ательє Київа

Кожна дівчина, яка готується до весілля, в першу чергу звертається у весільні салони в пошуках своєї кращої у світі сукні, і найчастіше не знаходить. Адже весільна сукня – це найголовніша в житті сукня, про яку дівчата мріють із самого раннього віку. Тому хочеться, щоб вона була саме такою, як у мріях.

Тому актуальним було і залишається пошиття весільних суконь у ательє Києва. Ательє Olga Sivokon’ пропонує Вам пошиття сукні Вашої мрії. Наш дизайнер одягу уважно підійде до Ваших очікувань і підкаже, яку купити тканину і який зробити фасон, щоб Ви були в день свого весілля прекрасною, як ніколи раніше. Команда наших професіоналів гарантуюе Вам пошиття саме такої сукні, яка зробить Вас найкрасивішою нареченою у світі. Дзвоніть та замовляйте пошиття весільної сукні Київ, і за 5-10 тижнів Ваша сукня буде готова.

Ми, як ніхто інший, розуміємо, як важливо, щоб пошиття весільної сукні було якісним, доступним і виконаним у стислий термін. Якщо Ви шукаєте «пошиття весільних суконь Київ», телефонуйте нам та отримайте безкоштовну консультацію про пошиття весільної сукні на замовлення.

 

У якому ательє краще замовляти пошиття весільної сукні?

Пошиття весільної сукні найкраще замовляти в ательє Київ, де здійснюється не лише пошиття весільних суконь, а й пошиття чоловічих костюмів для весілля Київ. Чому так важливо?

Якщо обидва вбрання - і весільну сукню, і чоловічий костюм - виконує один майстер дизайнер одягу, то виходить не два окремих одягу, а гармонійне єднання молодят в одному стилі та дизайнерській композиції.

Така закінченість образів, жіночого та чоловічого, в єдиному стилі створить відчуття тісної єдності двох людей, які одружуються. Якщо Вам потрібна підказка про те, якого фасону замовляти пошиття весільного плаття Київ, читайте наступну статтю "Про весільні сукні".

Там Ви знайдете поради нашого дизайнера про вибір тканини для пошиття весільної сукні та про те, як зробити пошиття весільної сукні максимально економічним у разі скромного весілля.

 

Пошиття весільного плаття ціна

На пошиття весільного плаття ціна в нашому ательє доступна для будь-якої дівчини. При цьому якість виконання найвища, тому що крій сукні виконує дизайнер одягу, майстер своєї справи. Якщо Ви бажаєте відійти від традицій пошиття весільної сукні, та пошити весільну сукню без корсету та пишної спідниці, то пошиття сукні становитиме від 5500 грн.

Якщо Вам потрібно замовити вечірні сукні для подружок, читайте статтю про пошиття вечірньої сукні. Щоб замовити пошиття однакових костюмів, суконь або аксесуарів для весілля, ми пошиємо Вам все це за зниженими цінами у вигляді масового пошиття.

Щоб отримати безкоштовну консультацію щодо пошиття весільних суконь Київ, дзвоніть нам за телефонами 050 840-80-12, 097 317-63-84. Наш майстер-дизайнер відповість на будь-яке питання, щоб допомогти Вам зробити пошиття весільного плаття в Києві максимально комфортним.

Вибирайте пошиття одягу у дизайнера!

Дизайнерське ательє – OLGA SIVOKON’

Каталог моделей

пропонує послуги з індивідуального пошиття одягу будь-якої складності. Розробка ескізів з урахуванням індивідуальних особливостей фігури, підбір тканин, фурнітури, ремонт одягу. Виготовлення уніформи та корпоративного одягу.

Україна, м.Київ

м. Дружба Народів, вул. Академика Філатова 10А, КВ 1

Ми працюємо:

Пн-Пт: з 9-30 до 19-00

Сб: за домовленістю  Нд: Вихідний

+38(097)317 63 84 (Viber, WhatsApp, Телеграм)

+38(050)840 80 12

Sivokon.Olga@gmail.com