Пошиття одягу з хутра

Чим пошиття хутряних виробів краще готового хутряного одягу?

Купляючи хутряний виріб у магазині, Ви завжди ризикуєте. За ті неабиякі гроші, які коштує шуба чи дублянка, можна придбати неякісний товар, не підозрюючи про це. Які тут підводні камені? Перше – хутряний виріб може бути виконаний з дешевої хутряної сировини. Друге – виріб із гарної сировини, але виконаний неякісно, непрофесійно.

Замовляючи пошиття хутряних виробів в ательє хутра, Ви можете бути впевнені і як сировина, і як робота, тому що пошиття шуб і пошиття дублянок у хорошому авторському ательє виконується на найвищому технологічному рівні. Так що Ваша шубка служитиме Вам довго.

 

Переваги пошиття хутряних виробів в ательє

1. Ви самі, за допомогою нашого майстра, підбираєте якісну хутряну сировину. Майстер проконсультує у всіх тонкощах підбору шкурок для пошиття шуби або дублянки.

2. Наш майстер дизайнер допоможе підібрати потрібний фасон для пошиття шуби, хутряного жилета та ін.

 

Переваги пошиття хутряних виробів у дизайнерському ательє OLGA SIVOKON’

Замовляти пошиття з хутра, безумовно, краще у дизайнерському ательє. В ательє Ольги Сивоконь Ви можете замовити ексклюзивну модель шубки чи жилета, дублянки чи шапки. Таким чином, у Вас є унікальна можливість пошити собі першокласну дизайнерську річ у одного з найкращих дизайнерів. України.

Майстер-дизайнер порадить Вам модель шубки або хутряного жилета з урахуванням трендів. Наприклад, у нинішньому сезоні дуже актуально комбінувати хутро та шкіру. Тільки дизайнер одягу зможе пошити виріб модний, і в той же час ідеально сидить на Вас.

При цьому в ательє Ольги Сивоконь доступні ціни на пошиття шуб, пошиття хутрових жилетів та пошиття дублянок.

 

Технологія виготовлення хутряного виробу в нашому ательє

Пошиття шуб, пошиття хутряних жилетів, дублянок – досить складний процес. Для того, щоб пошиття шуб та пошиття дублянок здійснювалося технологічно правильно, майстри виконують наступну роботу:

1. Спочатку шиється тканинний макет. Це необхідно для того, щоб хутряний виріб ідеально сів по фігурі.

2. Відповідно до макету виконується крій зі шкурок.

3. Під час приміряння хутряного виробу, перевіряється ще раз його конструкція; якщо потрібно, вносяться корективи.

4. Ретельно проробляються, прошиваються, проклеюються всі шви тощо.

 

Пошиття шуб в ательє Києва, ціни

Слід зазначити, що ціни в ательє хутра Києва значно вищі, ніж в інших ательє, де виконується пошиття одягу. Пошиття хутряних виробів – досить трудомісткий процес, звідси й висока ціна за пошиття.

В ательє Ольги Сивоконь ціни нижчі, ніж у багатьох інших ательє хутра, оскільки ми намагаємося зробити пошиття шуб та пошиття дублянок доступним для киян. Щоб дізнатися, яка пошиття шуби ціна, надсилайте нам фото шуби, вкажіть з якого хутра вона буде пошита і розмір одягу, що носите. Ми постаралися зробити все, щоб ціна на пошиття шуби була доступна.

Дизайнерське ательє – OLGA SIVOKON’

Каталог моделей

пропонує послуги з індивідуального пошиття одягу будь-якої складності. Розробка ескізів з урахуванням індивідуальних особливостей фігури, підбір тканин, фурнітури, ремонт одягу. Виготовлення уніформи та корпоративного одягу.

Україна, м.Київ

м. Дружба Народів, вул. Академика Філатова 10А, КВ 1

Ми працюємо:

Пн-Пт: з 9-30 до 19-00

Сб: за домовленістю  Нд: Вихідний

+38(097)317 63 84 (Viber, WhatsApp, Телеграм)

+38(050)840 80 12

Sivokon.Olga@gmail.com