Пошиття купальників

Пошиття купальників Київ

Пошиття купальників КиївПошиття купальників – один із напрямків роботи нашого ательє «Ольги сивоконь». Ми виконуємо пошиття купальників усіх напрямків, а саме:

  • пошиття купальників для відпочинку;
  • пошиття костюмних купальників;
  • пошиття купальника для фітнесу.

У нашому ательє працюють досвідчені майстри дизайнери одягу, які допоможуть підібрати і фасон, і тканину. Наші спеціалісти враховують усі – і призначення купальника, та особливості фігури.

Пошиття жіночих купальників Київ

Купальник - це різновид жіночого одягу, що відкриває погляду більше, ніж весь інший одяг. І багато залежить від того, скільки свого тіла хоче відкрити жінка. Наш дизайнер підкаже, який вибрати фасон, щоб купальник виконають своє призначення і, при цьому, щоб жінка в ньому була ще привабливішою та красивішою.

Пошиття купальників Київ

Якщо ви шукаєте «пошиття купальників київ», не спокушайтеся низькими цінами найближчої ательєшки. Адже погано пошитий купальник не просто не прикрасить, а зіпсує свою власницю. Тут потрібна не лише досвідчена рука кравця, а й пильне око дизайнера-стиліста. Такий спеціаліст з Пошиття купальників у Києві є в нашому ательє. Ми завжди забезпечуємо дівчатам суворо індивідуальний підхід під час вибору фасону купальника. Багато що, звичайно ж, означає і тканину. Пошиття купальника потрібно виконувати із спеціальних тканин, які важко підібрати без допомоги майстра. Наші майстри допомагають вибирати тканину, виїжджаючи в магазин тканини разом із замовницею. Виконуємо також ремонт купальників, вшиваємо купальники, виконуємо всі види ремонт купальників у Києві.

Терміни ремонту - 1-2 дні, пошиття - 3-10 днів.

Пошиття жіночих купальників Київ

Пошиття купальників КиївЩо стосується фасону – зараз в інтернет дуже багато різних фото купальників, те, що подобається. Але ваш вибір має бути підтверджений нашим фахівцем. Кожна обрана модель доопрацьовується з урахуванням фігури дівчини.

Уже багато жінок пошили у нас найкрасивіший свій купальник. Така можливість є у Вас. Телефонуйте!

Пошиття жіночих купальників Київ КОНТАКТИ

Україна, м.Київ

м. Дружба Народів, вул. Академика Філатова 10А, КВ 1

Ми працюємо:

Пн-Пт: з 9-30 до 19-00

Сб: за домовленістю  Нд: Вихідний

+38(097)317 63 84 (Viber, WhatsApp, Телеграм)

+38(050)840 80 12

Sivokon.Olga@gmail.com