Пошиття піджака

Пошиття піджака – один з основних напрямків діяльності Ательє Olga Sivokon’.

Ви можете замовити у нас пошиття піджака обраної моделі, або наш дизайнер розробить спеціально для Вас унікальний дизайн піджака, з урахуванням усіх анатомічних особливостей Вашої фігури.

Під піджаком можна сховати фігуру, а можна підкреслити її красу. Цим мистецтвом володіють досвідчені дизайнери одягу. Наш майстер Ольга Сивоконь виконає пошиття піджака з ідеальною посадкою та високоякісною обробкою.

Наш колектив професіоналів має новітню технологію виготовлення піджака ручної роботи. Усі шви у такому піджаку виконуються вручну, без використання швейної машини. (Потрібно відзначити, що відомі всім своєю добротністю німецькі класичні костюми шиються саме так – вручну та спеціальними нитками).

 

Модні тенденції пошиття піджаків у 2016 р.

Серед наймодніших тенденцій – поєднувати чоловічий піджак із джинсами. Потрібно зазначити, що джинси останнім часом зайняли лідируючі позиції щодо актуальності та затребуваності як повсякденний одяг (читайте про пошиття джинсів у статті «Пошиття штанів»). І спеціально під джинси модельєри створюють піджаки, що становлять гармонійну композицію. Пошиття таких піджаків замовляють з вільним кроєм і без жорстких рамок, як у класичному костюмі. .

Стало модним носити піджак не тільки з класичною сорочкою (читайте статтю про сорочки< /a>), але і з водолазкою.

 

Пошиття піджаків Київ: правильний вибір ательє

Для того, щоб пошити довгий піджак, з ідеальною посадкою, не варто звертатися у звичайне недороге ательє, де шиють усі. Швидше за все, кроїти піджак у такому ательє буде людина, яка не має достатньої кваліфікації, щоб виконати це на високому рівні. Але й замовляти пошиття піджаків Київ найдорожчому ательє теж навряд чи варте, тому що в багатьох елітних закладах з пошиття одягу пошиття одягу оцінюють неадекватно високо.

Ми пропонуємо серединний шлях, єдино вірний у пошитті одягу, як і у всьому.

 

Пошиття жіночого піджака

З того часу, як жінки увійшли до ділового світу, вони стали одягатися в піджаки. Адже піджак – неодмінний атрибут ділового світу. Однак пошиття жіночого піджака має свої особливості, тому що жінка завжди має залишатися жінкою. Навіть замовляючи пошиття жіночого піджака строго класичного стилю, можна привнести нотки жіночності та легкої кокетливості. Пошиття жіночого піджака та жакету у дизайнера одягу - чудова можливість отримати елегантну стильну річ, пошиту з доброї тканини.

 

Пошиття піджака ціна

Говорячи про доступність пошиття піджака у нашому ательє, ми говоримо про суму від 1500 грн. за пошиття піджака на підкладці. Якщо Ви бажаєте замовити пошиття піджака ручної роботи, то така робота в нашому ательє коштує від 3000 грн. Крім того, у нас можна замовити ремонт одягу. Телефонуйте та уточнюйте, яка на ремонт або пошиття піджака ціна. А якість Вас приведе у захват, так само, як і всіх наших замовників.

Дизайнерське ательє – OLGA SIVOKON’

Каталог моделей

пропонує послуги з індивідуального пошиття одягу будь-якої складності. Розробка ескізів з урахуванням індивідуальних особливостей фігури, підбір тканин, фурнітури, ремонт одягу. Виготовлення уніформи та корпоративного одягу.

Україна, м.Київ

м. Дружба Народів, вул. Академика Філатова 10А, КВ 1

Ми працюємо:

Пн-Пт: з 9-30 до 19-00

Сб: за домовленістю  Нд: Вихідний

+38(097)317 63 84 (Viber, WhatsApp, Телеграм)

+38(050)840 80 12

Sivokon.Olga@gmail.com