Пошиття оптом

Серед ательє, яке заявило про себе високою якістю масового пошиття одягу, вказують. на наше ательє – авторське ательє OLGA SIVOKON'.

 

У яких випадках замовляють масове пошиття одягу?

Масове пошиття одягу може знадобитися підприємству, спортивній школі, ресторану, офісу та ін., тобто будь-якому закладу, де працівники закладу носять спецодяг (наприклад, усім адміністраторам салону краси потрібно замовити пошиття блузок одного фасону або всім менеджерам пошити однакові сорочки).

Масове пошиття одягу замовляють для певних заходів, наприклад, весілля, вечірка, виступ та ін.

Масове пошиття одягу Київ замовляють магазини одягу для розширення асортименту хорошого якісного одягу.

 

 

Як здійснюється масове пошиття одягу?

Якщо у Вас вже є зшитий зразок, тоді Ви просто замовляєте масове пошиття одягу, вказавши кількість, розмірний ряд, кольори та інші деталі. Якщо зразка немає, тоді наш дизайнер одягу промальовує ескіз виробу, та, погодивши його з Вами, відшиває зразок. Після того, як Ви затверджуєте зразок, ми починаємо масове пошиття одягу.

 

Ціни на масове пошиття одягу

Якщо Вам необхідне пошиття оптом, слід враховувати, що на масове < a href="http://www.sivokon-design.com.ua/olga-sivokon/prajs-list">пошиття одягу ціни значно нижчі, ніж ціни на індивідуальне пошиття виробу. Сучасна технологія масового пошиття одягу дозволяє майстрам витрачати значно менше часу та сил на виготовлення однієї одиниці, ніж у разі індивідуального пошиття.

Ціна на одну одиницю під час пошиття оптом безпосередньо залежить від кількості виробів, які Вам слід відшити.

 

Пошиття оптом київськими ательє

Необхідно мати на увазі, що не всі ательє Києва пропонують масове пошиття одягу. Ательє Ольги Сивоконь має вже чималий досвід у масовому пошитті одягу в Києві. Якщо Ви шукаєте «пошиття оптом Київ», телефонуйте нам. Ми виробили найбільш оптимальне співвідношення ціна – якість для пошиття одягу оптом.

Наші послуги з масового пошиття одягу зацікавлять Вас, якщо Вам потрібний не просто недорогий за собівартістю, а й високої якості одяг. У нас вже є замовники, які замовляють масове пошиття одягу на постійній основі лише у нашому ательє.

Дизайнерське ательє – OLGA SIVOKON’

Каталог моделей

пропонує послуги з індивідуального пошиття одягу будь-якої складності. Розробка ескізів з урахуванням індивідуальних особливостей фігури, підбір тканин, фурнітури, ремонт одягу. Виготовлення уніформи та корпоративного одягу.

Україна, м.Київ

м. Дружба Народів, вул. Академика Філатова 10А, КВ 1

Ми працюємо:

Пн-Пт: з 9-30 до 19-00

Сб: за домовленістю  Нд: Вихідний

+38(097)317 63 84 (Viber, WhatsApp, Телеграм)

+38(050)840 80 12

Sivokon.Olga@gmail.com