Ремонт одежды

РЕМОНТ ОДЯГУ КИЇВ

ремонт одягу київ

Коли улюблена річ зіпсувалася, ми на якусь мить замислюємося: що з нею зробити – викинути чи дати нове життя. Прислухайтеся до нашої авторитетної думки - не викидайте улюблену річ, вона послужить Вам ще довгу службу, принесе багато радості. Тому що у Києві є авторське ательє з ремонту одягу під назвою Ательє Olga Sivokon’.

 

Ремонт не означає, що річ стане другосортною. Ремонт одягу київським майстром Ольгою Сивоконь – це друге життя для предмета одягу, і навіть найкраще його життя. Так як дизайнер знає, як із зіпсованої речі зробити нову, неповторну, з дизайнерською родзинкою річ. Це доступно і викликає захоплення!

 

Дзвоніть нам за телефонами: (050) 840 80 12, (097) 317 63 84. Ми відповімо на всі запитання та дамо дуже цінні підказки.

РЕМОНТ ОДЯГУ КИЇВ

Наше ательє з ремонту одягу виконує:

  • ремонт шкіри: реставрація пошкодженого шкіряного одягу та відновлення його кольору за допомогою сучасної технології;
  • ремонт хутра: реставрація пошкодженого хутряного одягу;
  • припасування виробу по фігурі, зменшення на кілька розмірів;
  • укорочення виробу;
  • дрібний ремонт: заміна блискавки, замочків та застібок;
  • усунення розриву тканини, штопка, маскування розриву декоративними елементами;
  • і багато іншого.

Наше ательє ремонтує одяг з усіх видів тканини: шкіра, хутро, текстиль, трикотаж, шовк, костюмна тканина та ін. За бажанням клієнта, проводимо терміновий ремонт. " title="РЕМОНТ ОДЯГУ КИЇВ" src="/images/tunika.jpg" alt="РЕМОНТ ОДЯГУ КИЇВ" width="350" height="839" />

 Ремонтувати одяг у Києві

Вибираємо ательє ремонту одягу в Києві

При виборі ательє слід пам'ятати: ремонт одягу – це як при лікуванні зубів, економія коштуватиме дорожче. Адже, віддаючи дорогу річ до рук некваліфікованого кравця, Ви ризикуєте її зіпсувати, ще й заплативши за це гроші. Тому звертайтеся до перевіреного та надійного ательє до майстрів високого класу.

Було так, що звичайне ательє відмовляється брати річ, заявляючи, що річ геть-чисто зіпсована і не підлягає ремонту.

Нашому майстру Ользі Сивоконь під силу навіть найнеймовірніші замовлення на ремонт та реставрацію одягу. Адже дизайнеру відкрито всі секрети швейного мистецтва. Крім того, річ можна просто прикрасити, злегка перешити та ін., і вийде новий дизайнерський виріб. За такі приємні сюрпризи нас люблять наші клієнти та радять своїм друзям виконувати ремонт одягу тільки в Авторському ательє Olga Sivokon'.

 

Ремонт одягу Київ: вартість роботи

Багато хто думає, що в дизайнерському ательє робота значно дорожча, ніж у звичайному. Запевняємо вас, що це не так. Виконати ту ж роботу значно якісніше, швидше та за невисоку ціну нам допомагають знання передових технологій швейної майстерності та відмінне швейне обладнання. Телефонуйте зі своїми питаннями, і Ви переконаєтеся, що ремонт виробу у чудовому виконанні майстром високого класу – це доступно.

 

Ремонт чи придбання нової речі - що вигідніше?

На це запитання може відповісти лише наш майстер-дизайнер одягу. Іноді це можна зробити в телефонному режимі, але частіше майстру необхідно побачити річ, щоб оцінити її пошкодження. У будь-якому випадку, якщо це дорога річ, і за вартістю і в сенсі Вашого ставлення до неї, звичайно, краще витратитись на ремонт, ніж на придбання нової речі. ВІДРЕМОНТУВАТИ ОДЯГ буде вигідно по грошах, і це принесе внутрішнє задоволення від того, що улюблена річ не пішла з Вашого життя. Телефонуйте: (050) 840-80-12, (097) 317-63-84.

Ремонт одягу Київ КОНТАКТИ

 

Дизайнерське ательє – OLGA SIVOKON’

Каталог моделей

пропонує послуги з індивідуального пошиття одягу будь-якої складності. Розробка ескізів з урахуванням індивідуальних особливостей фігури, підбір тканин, фурнітури, ремонт одягу. Виготовлення уніформи та корпоративного одягу.

Україна, м.Київ

м. Дружба Народів, вул. Академика Філатова 10А, КВ 1

Ми працюємо:

Пн-Пт: з 9-30 до 19-00

Сб: за домовленістю  Нд: Вихідний

+38(097)317 63 84 (Viber, WhatsApp, Телеграм)

+38(050)840 80 12

Sivokon.Olga@gmail.com