Пошиття спецодягу

Пошиття спецодягу У Києві

За час своєї роботи ательє OLGA SIVOKON зарекомендувало себе як ательє з налагодженою системою виконання замовлень на пошиття спецодягу. Всі замовлення з пошиття уніформи виконуються чітко у встановлені терміни та найвищої якості.

 

У нас склався своє коло постійних клієнтів. Серед них:

  • Бутік взуття A.TESTONI (Італія);
  • Бутік класичного чоловічого одягу BOGGI (Італія);
  • Бутік модного одягу «Альфа-мода»;
  • Магазин тканин «Текстиль-люкс»;
  • Ресторан «Грецька кухня «Мусака» та ін.

Пошиття спецодягу У Києві

 

Про спецодяг та Пошиття спецодягу

В даний час у багатьох галузях та видах діяльності використовується спецодяг. Це корпоративний одяг, робочий одяг, одяг працівників у сфері послуг, медичний одяг та ін. Спецодяг, або уніформа, - це спеціально розроблений одяг, що має практичне призначення.

Довгий час світ моди обходив спецодяг стороною, вважаючи його недостойним своєї уваги. Проте з деяких пір дизайнери звернули на неї свою увагу, а керівники фірм стали розробляти свій власний спецодяг як частину їхнього бренду. І дизайнери одягу, і керівники фірм зійшлися на тому, що одяг на працівниках повинен бути не тільки зручним і практичним, а й стильним.

 

У якому ательє замовляти пошиття спецодягу?

Звичайно ж в ательє, яке пропонує найякісніше пошиття спецодягу. Критерій якості необхідно враховувати найбільше, коли замовляєте пошиття корпоративного одягу. Адже це обличчя фірми, її рівень.

У випадку, якщо Ваша фірма або підприємство не має ще розробленого бренду спецодягу, Вам потрібно неодмінно звертатися в дизайнерське ательє . Дизайнер одягу розробить для Вас зразки уніформи, після чого буде проводитись масове пошиття спецодягу. Розробка фірмового стилю в одязі – особливо важливий момент. Цю роботу найкраще довіряти досвідченому майстру-дизайнеру одягу. В результаті, вийде не тільки відмінний стиль спецодягу, але й економічніший варіант, ніж замовляти розробку спецодягу у звичайному ательє.

 

Пошиття спецодягу У Києві

Особливості пошиття спецодягу в Києві

Як правило, пошиття уніформи Київ здійснюється у вигляді масового пошиття одягу. Після розробки дизайнером одягу зразка, який Ви затверджуєте, запускається масове пошиття одягу у тій кількості, яку Ви замовляєте. span>

Краще, коли обидва етапи - і розробка зразка, і масове пошиття - виробляються в рамках одного ательє. Це більш ефективний варіант, тому що більш економічний при високій якості пошиття спецодягу.

Слід враховувати, що пошиття уніформи оптом здійснюється за нижчими цінами, ніж у разі індивідуального пошиття одягу.

Дизайнерське ательє – OLGA SIVOKON’

Каталог моделей

пропонує послуги з індивідуального пошиття одягу будь-якої складності. Розробка ескізів з урахуванням індивідуальних особливостей фігури, підбір тканин, фурнітури, ремонт одягу. Виготовлення уніформи та корпоративного одягу.

Україна, м.Київ

м. Дружба Народів, вул. Академика Філатова 10А, КВ 1

Ми працюємо:

Пн-Пт: з 9-30 до 19-00

Сб: за домовленістю  Нд: Вихідний

+38(097)317 63 84 (Viber, WhatsApp, Телеграм)

+38(050)840 80 12

Sivokon.Olga@gmail.com