Пошиття сорочок

Бездоганність стилю залежить не тільки від костюма, який ідеально сидить, але та від сорочки, яку Ви носите з цим костюмом. Тому для справжніх шанувальників стилю немає незначних деталей в одязі.

Якщо Вам необхідне пошиття сорочок, наша команда професіоналів на чолі з майстром – дизайнером одягу Ольгою Сивоконь – виконає пошиття сорочки швидко, якісно та за доступною ціною.

Пошиття чоловічих сорочок актуальне особливо для тих чоловіків, які через нестандартність фігури не можуть купити сорочку в магазині. Крім того, у продажу є лише сорочки стандартного пошиття. У Ательє Olga Sivokon' є можливість пошити чоловічу сорочку нестандартного крою, замовити пошиття сорочки ексклюзивного зразка .

Пошиття сорочок можна замовити в будь-якому ательє з пошиття чоловічого одягу, проте ексклюзивну модель сорочки краще шити в авторському ательє у дизайнера одягу.

 

Цікаві факти з історії сорочок. До 18 століття сорочка називалася нижньою білизною, і напоказ виставлявся лише комірець. У наші дні сорочка вже не вважається білизною, проте згадка про це зберігається в діловій етиці: добре вихований чоловік не зніматиме піджак, щоб залишитися в одній сорочці, в офіційній обстановці.

 Найпопулярніша біла сорочка раніше вважалася ознакою розкоші, оскільки лише заможні люди могли витрачатися на часте прання та постійні купівлі нових сорочок. Як тільки не прикрашали свої химерні білі сорочки представники знаті. Спеціально з цією метою були винайдені мережива.

Сучасна чоловіча сорочка з гудзиками по всій довжині з'явилася завдяки компанії Brown, Davis& Co. З того часу розпочала своє життя традиційна чоловіча сорочка.

 

Якість понад усе. Наше ательє у пошитті сорочок використовує найпередовіші технології крою та обробки виробу, що дає змогу отримати сорочку, яка служитиме роками. Ми знаємо все про класичний одяг, а також нинішні модні тенденції для тих, хто хоче трохи відійти від строгих рамок класики.

Якщо Ви шукаєте пошиття сорочок Київ, звертайтесь до ательє Ольги Сивоконь. Впевнені, що одного разу замовивши пошиття сорочок у нашому ательє, станете шити сорочки тільки у нас, оскільки наша якість не порівнянна ні з чим.

Якщо Ви шиєте цілий комплект одягу, читайте статтю про пошиття піджака, про пошиття брюк. Для тих, хто замовляє пошиття сорочок для свого персоналу, читайте статтю про пошиття оптом.

Дизайнерське ательє – OLGA SIVOKON’

Каталог моделей

пропонує послуги з індивідуального пошиття одягу будь-якої складності. Розробка ескізів з урахуванням індивідуальних особливостей фігури, підбір тканин, фурнітури, ремонт одягу. Виготовлення уніформи та корпоративного одягу.

Україна, м.Київ

м. Дружба Народів, вул. Академика Філатова 10А, КВ 1

Ми працюємо:

Пн-Пт: з 9-30 до 19-00

Сб: за домовленістю  Нд: Вихідний

+38(097)317 63 84 (Viber, WhatsApp, Телеграм)

+38(050)840 80 12

Sivokon.Olga@gmail.com