Пошиття пальто

Пошив пальто Киев

Ніякий інший одяг не підкреслює такою мірою стиль людини, як його пальто. Пальто – це одяг, який завжди був у моді, чи то легке демісезонне чи тепле зимове пальто. Ательє Olga Sivokon’ пропонує пошиття пальта будь-якої складності та з використанням найпередовіших технологій. Якщо Ви шукаєте, де пошити пальто Київ, скористайтесь можливістю пошити стильне пальто у дизайнера одягу в ательє Olga Sivokon’. Пошиття одягу у дизайнера завжди якісніше і в плані посадки виробу, і в питанні обробки. При цьому ціна на пошиття пальта в нашому ательє не перевищує ціни в іншому ательє Київ, де шиє звичайний кравець

 

Пошиття пальто Київ з урахуванням модних тенденцій 2016 р.

Маючи намір пошити пальто, ознайомтеся з модними тенденціями нинішнього сезону. Як і раніше, пальма першості належить пошиття пальта у класичному стилі. Лаконічність дизайну, строга пропорція і геометрія ліній завжди в моді і видають людину, яка розуміється на одязі.

Особливо класику у пошитті пальта віддають перевагу чоловікам, створюючи завжди доречний дует: класичний костюм плюс класичне пальто. Жінки, найчастіше, намагаються надати суворим лініям якоїсь химерності та виявити свою індивідуальність у пошитті пальта.

Для них нинішній модний сезон пропонує пошиття пальт з елементами готики епохи Середньовіччя: об'ємні каптури, багатошарові складки, важкі тканини. Знову в тренді коротке пальто А-подібного силуету молодіжного стилю. Для тих же, хто любить поєднувати непоєднуване, пропонує свої силуети напрямок гранж. Особливу увагу привертає силует об'ємного пальта з округлими плечима. Пошиття пальта такого крою створює ілюзію одягу «з чужого плеча».

Модним стало створювати цілі комплекти - пальто плюс костюм (пошиття жіночих костюмів також можна замовляти в нашому ательє). >

Однак, плануючи пошиття пальта Київ, не орієнтуйтеся тільки на віяння моди, не менш важливий індивідуальний підхід у такому питанні, як пошиття пальта в ательє Київ.

 

Пошиття чоловічого пальта Київ

Крій чоловічого пальта - це візитна картка його власника. Кожен чоловік-представник ділового світу носить класичний чоловічий костюм і класичне чоловіче пальто. Тому ми розуміємо, наскільки важливо мати можливість замовити пошиття чоловічого пальта ідеального крою і з гарною посадкою. Наше ательє пропонує пошиття чоловічого пальта класичного стилю або стилю кежуал, виконаний на найвищому рівні. Який би Ви не вибрали для себе фасон, ми здійснюємо пошиття чоловічого пальта будь-якої складності. За бажанням, можна замовити у нашого дизайнера одягу розробку ексклюзивної моделі пальта, яка склала б єдиний ансамбль з Вашим класичним костюмом.

 

Пошиття пальта в ательє Київ у дизайнера

При виборі фасону слід враховувати модні тенденції, проте не менш важливо ще й звернутися до дизайнера за порадою щодо вибору форм і ліній при пошитті пальта. Адже фігура людини передбачає певні варіанти крою, щоб підкреслити переваги та приховати недоліки.

Пошиття пальто Київ

Такі рекомендації щодо пошиття одягу може дати тільки дизайнер, професіонал в галузі стилістики та пошиття одягу. Пошиття пальто Київ у дизайнера - це вдала можливість отримати стильне пальто з ідеальною посадкою. Тому задумавши пошити пальто, звертайтеся до ательє, в якому кроєм займається не кравцем, а дизайнер одягу.

Це зовсім не означає, що пошиття в нашому ательє дорожче, ніж в інших (дивіться ательє прайс).

Нагадаємо, що в нашому ательє можна замовити пошиття пальта як сценічного костюма та ін. (Читайте статтю «Пошиття сценічних костюмів »).

 

Якщо Вам необхідно відремонтувати своє улюблене пальто, замовляйте в ательє Olga Sivokon' ремонт. Ремонт пальта обійдеться дешевше, ніж пошиття пальта, тому перш ніж викидати зіпсоване пальто, зверніться до нашого дизайнера. Майстер підкаже, чи можна зробити ремонт пальта та яким чином. Нагадуємо, що консультації ми надаємо безкоштовно. Телефонуйте в наше ательє, і ми намагатимемося Вам допомогти!

Дизайнерське ательє – OLGA SIVOKON’

Каталог моделей

пропонує послуги з індивідуального пошиття одягу будь-якої складності. Розробка ескізів з урахуванням індивідуальних особливостей фігури, підбір тканин, фурнітури, ремонт одягу. Виготовлення уніформи та корпоративного одягу.

Україна, м.Київ

м. Дружба Народів, вул. Академика Філатова 10А, КВ 1

Ми працюємо:

Пн-Пт: з 9-30 до 19-00

Сб: за домовленістю  Нд: Вихідний

+38(097)317 63 84 (Viber, WhatsApp, Телеграм)

+38(050)840 80 12

Sivokon.Olga@gmail.com