Пошиття одягу зі шкіри

Шкіряний одяг виглядає дорого, стильно та комфортно. Вже багато років вона не виходить із моди. Швидше навпаки, дизайнери відкривають дедалі несподіваніші варіації використання шкіри для пошиття модного одягу. Зі шкіри шиють куртки, брюки , спідниці, стильні сукні, комбінезони, всілякі аксесуари. Шкіру використовують у комбінації з іншими матеріалами: хутром, різним текстилем, і навіть мереживом.

Пошиття шкіряного одягу – це один із основних напрямків роботи ательє Olga Sivokon'. Ми виконуємо пошиття шкіряних виробів на спеціальному обладнанні найновішого зразка та використовуємо сучасні технології крою та обробки шкіряного виробу.

 

Пошиття шкіряних виробів у дизайнерському ательє Київ

Звичайно, шкіряний одяг можна купити в магазині. Однак у випадку зі шкірою, дійсно дуже важко підібрати виріб у магазині, який ідеально прийде по фігурі. У цьому особливість шкіряного одягу. Шкіра – такий матеріал, що будь-яка похибка у приляганні по фігурі сильно видають себе. Тому всім, хто хоче мати шкіряну річ, яка не просто якісно виконана, а й ідеально сидить на Вас, звертайтеся в дизайнерське ательє.

Чому саме дизайнерське? Тому що саме дизайнер одягу з досвідом роботи знає, як за допомогою правильного крою підкреслити переваги фігури та приховати недоліки. А ще – дизайнер одягу здійснює пошиття ексклюзивного одягу зі шкіри; розробить спеціально для Вас фасон шкіряного виробу.

 

Особливості пошиття одягу зі шкіри

Слід зазначити, що пошиття одягу зі шкіри технологічно значною мірою відрізняється від пошиття одягу з текстилю. Пошиття шкіряного одягу здійснюється на спеціальних машинах, спеціальними нитками та голками. Пошиття одягу зі шкіри – досить трудомісткий процес. Саме тому ціни на пошиття шкіряного одягу вищі, ніж ціни на пошиття одягу з текстилю.

 

Пошиття одягу зі шкіри Київ

У пошуках київського ательє, яке займається пошиттям шкірних виробів, слід враховувати той факт, що ці ательє різняться між собою не лише цінами, а й якістю роботи. При цьому високі ціни ще не гарантують високої якості.

Тому підказуємо:

Шукайте ательє, для якого пошиття шкіряного одягу Київ – один із основних напрямків діяльності. Це означає, що такий ательє має все необхідне обладнання для роботи зі шкірою і кваліфіковані майстри.

Якщо хочете пошити дійсно ефектну річ, яка ідеально сидітиме по фігурі, зверніться до дизайнерського ательє.

Ательє Ольги Сивоконь зарекомендувало себе як одне з найкращих, де шиють якісний шкіряний одяг із ідеальною посадкою. На вимогу замовників наш майстер-дизайнер одягу розробляє ексклюзивну модель.

Нашою роботою задоволені та радять нас своїм друзям, тому що для нашого дизайнерського ательє якість понад усе.

Дизайнерське ательє – OLGA SIVOKON’

Каталог моделей

пропонує послуги з індивідуального пошиття одягу будь-якої складності. Розробка ескізів з урахуванням індивідуальних особливостей фігури, підбір тканин, фурнітури, ремонт одягу. Виготовлення уніформи та корпоративного одягу.

Україна, м.Київ

м. Дружба Народів, вул. Академика Філатова 10А, КВ 1

Ми працюємо:

Пн-Пт: з 9-30 до 19-00

Сб: за домовленістю  Нд: Вихідний

+38(097)317 63 84 (Viber, WhatsApp, Телеграм)

+38(050)840 80 12

Sivokon.Olga@gmail.com